HEM / KONTAKT

SE Equipment Sweden

Adam Severin

Försäljning           
direkt +46 (0)13 23 44 03            
mobil +46 (0)708 79 79 44            adam.severin@se-europe.com

Lovisa Hallgren

Säljsupport/Administration
direkt +46 (0)13 23 44 06        lovisa.hallgren@se-europe.com

Andreas Nygren

Inköpare             
direkt +46 (0)13 23 44 01            
mobil +46 (0)707 63 28 12              andreas.nygren@se-europe.com

Henrik Larsson

Ägare/VD/Försäljning            
direkt +46 (0)13 23 44 13
mobil +46 (0)707 42 41 11             henrik.larsson@se-europe.com

Emil Persson

Försäljning             
direkt +46 (0)13 23 44 04             
mobil +46 (0)739 65 56 29            emil.persson@se-europe.com

Pernilla Stenberg

Ekonomi
direkt +46 (0) 13 16 00 10
ekonomi@se-europe.com

Jessica Thoresson

Inköpare
direkt +46 (0) 13 23 44 19
mobil +46 (0)730 54 55 83
jessica.thoresson@se-europe.com

Lars-Owe Ekman

Ägare/Försäljning            
direkt +46 (0)13 23 44 00            
mobil +46 (0)70 662 13 88
lars-owe.ekman@se-europe.com

Marcus Arvidsson

Försäljning
direkt +46 (0)13 23 44 11
mobil +46 (0)763 01 01 56
marcus.arvidsson@se-europe.com

Jimmy Hamrin

Logistik
direkt +46 (0)13 23 44 14
mobil +46 (0)763 01 07 00 jimmy.hamrin@se-europe.com

Johanna Johansson

Marknad/Administration
direkt +46 (0)13 23 44 07                        johanna.johansson@se-europe.com

Daniel Sandström

Lagerarbetare

Gustav Alsteryd

Försäljningsansvarig/Försäljning        direkt +46 (0)13 23 44 09 
gustav.alsteryd@se-europe.com

Marcus Jonzon

Produktansvarig
direkt +46 (0)13 23 44 12
mobil +46 (0)735 37 51 54 marcus.jonzon@se-europe.com

Jonas Björk

Lageransvarig
direkt +46 (0) 13 23 44 18
mobil +46 (0)733 55 63 89
jonas.bjork@se-europe.com

Torbjörn Hellström

Lagerarbetare

Rudi Juslin

Lagerarbetare

Mikael Norrby

Lagerarbetare

Viktors Polis

Lagerarbetare

Anders Melin

Lagerarbetare

Om du har frågor - kontakta gärna oss

Skriv in ditt meddelande eller fråga
 

Kontakta oss / Information

SE Equipment AB
Org. nummer: 556604-3666
Låsblecksgatan 8, 58941 Linköping

Telefon: +46 (0)13 - 16 00 10
post@se-europe.com

Öppettider

Kontor:
Måndag- Torsdag: 07.30 - 16.30 Fredag: 07.30 - 16.00 

Lagret:
Måndag- Torsdag: 07.00 - 16.00 Fredag: 07.00 - 16.00

Dag innan röd dag stänger vi 13.00

”icon” ”icon””icon”

Följ oss 



Webbplats

www.se-europe.com

» Om cookies 
» Sitemap